אדניות בטון מחיר

קיים היצע אינסופי של אדניות בטון וחומרים נוספים אותם ניתן לשלב כחלק בלתי נפרד מאותן אדניות. הן יכולות להתאים למרפסות פתוחות, מרפסות שמש, גינות, חצרות, מרחבים ציבוריים, כניסות ולובי של בניינים ועוד.

מדובר בפתרון עיצובי אסתטי אשר מעניק לאזורים וחללים פתוחים מימד שונה המשתלב באופן כזה או אחר בכל סגנון עיצובי שנבחר ועם כל צמחייה. ניתן לשתול באדניות בטון פרחים, עשבי תבלין  ותבלינים, או אפילו עצים מיניטורים. אדניות בטון נחשבות ליציבות, חזקות ועמידות בכל תנאי מזג האוויר: שמש, גשם, ברד, רוח, יובש או או לחות. אם נחשוב על זה לעומק נגלה שבעצם בחומר הבטון עושים שימוש למטרות של בניה. לכן, הבחירה באדניות בטון מבטיחה שהיא תישאר ממוקמת בדיוק איפה שהצבנו אותה.

מדוע נהוג לעשות שימוש באדניות בטון במרחבים ציבוריים?

ובכן, בשונה מאדניות בטון העשויות מעץ או מפלסטיק אותן קל לנייד ממקום למקום בשל משקלן הקל יחסית, אדניות בטון שוקלות בין עשרות למאות קילוגרמים ולכן נהוג למקם אותן במרחבים ציבוריים כמו גינות ציבוריות, מרחבים ציבוריים פתוחים, כניסות של בניינים, לצד בריכות שחיה וכדומה. הסיבה לכך היא משום שאדניות בטון הן הרבה יותר עמידות וחזקות, לכן שומרות על צורתן לאורך זמן. לא נוצרים סדקים ולכן מדובר בסוג של השקעה חד פעמית.

איך בוחרים אדניות בטון?

ובכן, לפני שבוחרים את אדניות הבטון עבור המרחב המתאים, כדאי לחשוב על גודל החלל החיצוני או הפנימי, על הסגנון העיצובי והאוירה שאנחנו רוצים ליצור וכן גם להגדיר תקציב.

מה כל כך מיוחד בחומר הבטון?

האמת היא שמדובר בעולם עיצובי שלם ומגוון. בעזרת חומר הבטון אנו יכולים לייצר אדניות מרהיבות עם צורות, צבעים, תבליטים, הדפסים ואפילו לשלב חומרים נוספים כמו עץ, פסיפס או אבנים צבעוניות אחרות. בנוסף, ניתן להתאים את מסגרת האדנית בהתאמה מושלמת לצמחיה ולפרחים שאנו שותלים בתוכה.

אדניות בטון מחיר -במה זה תלוי?

ובכן המחיר של אדניות בטון משתנה ותלוי בכמה משתנים.

  1. בעבודת יד או תעשייתי – כמו בתחומים רבים אחרים, גם בכל הנושא של עיצוב הגינה, יש מוצרים אותם מייצרים באופן תעשייתי כלומר באמצעות מכונות ויש כאלה שנעשים בעבודת יד. מעצבים אשר עובדים עם חומר הבטון ואמנים בבטון מוכרים את אדניות הבטון שלהם במחירים גבוהים יותר לעומת מפעלים או חנויות לתכנון ועיצוב הגינה המציעות לקהל הלקוחות שלהם אדניות בטון במחירים אטרקטיביים. האמת היא, שכל אחד ואחת מאיתנו יכול לרכוש אדניות בטון במחיר לא גבוה וללמוד איך לשלב באדניות אלמנטים אומנתיים.
  2. גודל – מן הסתם ככל שאדנית הבטון גדולה יותר, כך המחיר שלה יהיה גבוה יותר.

המחיר של אדניות בטון נע בין 200-700 שקלים. 

איך ניתן להוזיל את המחיר של אדניות בטון?

ובכן, הדרך הטובה ביותר להוזיל את עלות האדניות העשויות מבטון היא באמצעות רכישה סיטונאית. אם למשל אתם זקוקים לכמות גדולה של אדניות בטון במטרה לעצב חללים גדולים, רכישה סיטונאית תוזיל בצורה ניכרת את עלות הרכישה. לעומת זאת, אם אתם זקוקים רק לשתיים או שלוש אדניות, כמובן שיהיה לכם קשה למצוא אותן במחיר סיטונאים אבל ניתן להשיג מחיר טוב.

מחפשים אדניות בטון? רוצים לשדרג את הגינה או המרפסת שלכם ולהפוך את החלל למעוצב אסתטי וייחודי? אנחנו במרכז הבטון נשמח לספר לכם שירות ומענה תוך אספקת האדניות בדיוק לפי הצרכים שלכם. צרו איתנו קשר ונשמח לחזור אליכם במהרה.

רצפת בטון מוחלק לבית

  הגיע הרגע המרגש הזה, נכנסתם לדירה חדשה או לבית חדש, מקום משכן משלכם שהוא אך ורק שלכם. אחד הדברים המרגשים בכך, הוא להפוך את

החלקת בטון קיים
החלקות בטון

החלקת בטון קיים

החלקת בטון קיים החלקת בטון היא פעולה המתבצעת באמצעות תהליך. תהליך החלקת בטון נועד למען השגת גימור חלק ומושלם למשעי, ובאופן מיוחד בכל מקום בו

רצפת בטון מוחלק לבית

  הגיע הרגע המרגש הזה, נכנסתם לדירה חדשה או לבית חדש, מקום משכן משלכם שהוא אך ורק שלכם. אחד הדברים המרגשים בכך, הוא להפוך את

החלקת בטון קיים
החלקות בטון

החלקת בטון קיים

החלקת בטון קיים החלקת בטון היא פעולה המתבצעת באמצעות תהליך. תהליך החלקת בטון נועד למען השגת גימור חלק ומושלם למשעי, ובאופן מיוחד בכל מקום בו

בטון מוטבע
בלוג

בטון מוטבע

בטון מוטבע הטבעה וטקסטורה של בטון מוטבע היא תהליך חדש יחסית בתחומי הבניה והעיצוב. באזור שנת 2020 הגיחה שיטת הטבעת הבטון אל חיינו, ושדרגה למשעי

יציקת בטון בשיפוע
בלוג

יציקת בטון בשיפוע

יציקת בטון בשיפוע כמעט בכל מקום בו תעברו תוכלו לראות בטון הנמצא בשיפוע בשל סיבות שונות, החל מכבישים ומקומות תעשייתיים ועד לתעלת הניקוז בבית השימוש.