בטון מוחלק לבית

אל תפספסו את המחירים שלנו! 

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים

בטון מוחלק לבית

המילה החדשה בגזרת העיצוב והבנייה היא: בטון מוחלק לבית. מודרני, אסתטי, יפהפיה, מדויק ובעל יתרונות טכניים רבים אחרים כעמידות, ניקיון ובטיחות. הכל בחבילה אחת, כמקשה אחת. לכל אחד אשר חפץ לעצב את ביתו, מצד אחד, בצורה האסתטית והיפה ביותר, לפי מאוויו וחלומותיו. ומצד שני, לשמור על יתרונות רבים טכניים רבים אחרים, זהו הפתרון המושלם עבורו.

בטון מוחלק לבית מתאים לכל סוג בית אשר תבחרו. בין אם בית פרטי מסוג וילה, קוטג' או אפילו דירה או דירה מחולקת. ניתן לשחק עם הבטון כבפלסטלינה ולעשות בו כאוות נפשינו. זהו עוד יתרון משמעותי ומהותי במיוחד בגזרת הבטון המוחלק. 

באמצעות שיטות וטכניקות חדישות ומתקדמות ניתן כיום, לעצב את הבית כמו שתמיד רצינו. לפי כל סוג, צבע, גוון וצורה. ומצד שני ליהנות מריצוף מתקדם ואיכותי, בעל עמידות איתנה לשנים רבות קדימה, ובדרך שתחסוך עבורנו משאבים רבים. כמו זמן וכסף, גם בתכנון בעווה וגם במבט הפונה כלפי העתיד קדימה. 

בטון מוחלק לבית

פתרון ריצוף מתקדם ואסתטי

בטון מוחלק לבית מתבצע באמצעות בטון בעיקר, ועוד מספר חומרים נלווים בהם משתמש קבלן הבנייה שלכם על מנת להגיע לתוצאה המושלמת ביותר. בזכות תכונותיו של הבטון, אשר מהווה את אחד מחומרי הבנייה העמידים, היעילים והאמינים שקיימים היום בשוק, ניתן להגיע לתוצאה שלא רק מבטיחה עמידות לשנים קדימה, אלא גם מבטיחה מראה אסתטי וחלק לכל הדעות.

נכון כי צבעו של הבטון הוא אפור, וכתוצאה מכך ניתן לחשוב כי התוצאה המתקבלת תהיה בהכרח אפרורית ומשעממת. אך למעשה לא כך הדבר, שהרי כיום ישנו מגוון רחב מאד של שיטות באמצעות בטון כך שהתוצאה תהיה יותר ממושלמת. למעשה, יהיה ניתן לעשות במשטח ככל העולה על רוחנו, להשתמש בדמיון ככל שליבנו ומוחנו מעלה, וליצור את בית החלומות שלנו.

שיטות אלו הם בעיקר שילוב של צבע יחד עם חומרי הגלם הקיימים כבר, או לחילופין שימוש מראש בבטון בצבעים אשר לו הפיגמנט הרצוי. כך למשל ישנו הבטון הלבן, אשר לבחירת הלקוח יכול ניתן לבחור כל צבע על קשת גווני הלבן. בין אם צבעי קרם, שמנת או לבן אותנטי, מכל הבא ליד.

לצד יתרונות האסתטיקה הכה רבים הללו, העמידות והבטיחות הרבה אשר מציע הבטון. ישנו גם פרמטר נוסף וחשוב לא פחות, עקב האלסטיות של הבטון לחלוטין אין שום בעיה לעשות בו שימוש עבור כל סוג של בית. בין אם בתים פרטיים, דירות קטנות כגדולות,, וחללים גדולים או חללים קטנים, הכל הולך. וזאת בזכות מאפייניו של הבטון כחומר גלם לצד התפתחותה של הטכנולוגיה. כל זאת, לצד רמת גימור גבוהה ומבלי להוריד מן הרמה ולו בפסיק. 

מאחר ששיטת הבטון המוחלק לבית הגיחה אל עולם הבנייה והעיצוב זה מכבר, רק בשנים האחרונות היא מקבלת את הכבוד והשבחים להם היא באמת ראויה. אט אט,  מבית קטן לבית גדול, נכנסה שיטת בטון מוחלק לבית ושינתה לחלוטין את מה שאנו רגילים לשמוע ולדעת על עיצוב. באמצעות עבודה טובה מאד של בעלי מקצוע מיומנים ומקצועיים לצד אפשרויות עיצוב נרחבות במגוון עיצובים, צבעים, מרקמים ואפשרויות. החל הקהל להיחשף יותר ויותר לשיטת עיצוב זו ולהתאהב בה לחלוטין.

יש לציין, שגם כלכלית שיטת העיצוב באמצעות בטון מוחלק לבית יכולה להיות מותאמת ממש לכל כיס. שהרי מחיריה נגזרים ממספר פרמטרים, כמו למשל כוח העבודה, זמן העבודה וכמות החומרים. ולכן ניתנת למשחק גם בגזרת התקציב.

מעבר לכך, יש לקחת בחשבון שעקב עמידותו הרבה של הבטון ושאר חומרי הגלם בהם משתמשים. כמו למשל הסילר שמהווה את שכבת ההגנה על שכבת הבטון, העמידות של ריצוף בטון מוחלק לבית הוא לשנים רבות מאד קדימה. וכך, למעשה, אנו חוסכים פעמיים. פעם אחת בעת ביצוע העבודה עצמה. ובפעם השנייה כאשר אין אנו צריכים לחדש, לשקם או לתקן את הריצוף פעם נוספת, והוא נשאר יפה כמו כשנבנה.

עמידותו של הבטון מותאמת לכל תנאי אקלים באשר הם, אפילו הקשים שבהם, מה שאיננו ברור מאליו בעולם הריצוף והעיצוב כלל. ובנוסף לכך, מונעת בעיות אקוסטיקה, שריפות או החלקות (כך שילדים יכולים להתרוצץ כאוות נפשם), ולמעשה, בטוחה במיוחד עקב כך לשימוש.

עיצוב אישי הוא אינו מילה גסה

הזכרנו רבות במאמר זה שאחד היתרונות המדהים בבטון מוחלק לבית הוא אפשרות המשחק העיצובית הכה רחבה ונרחבת שיש בגזרה זו. ואכן, באמצעות התאמת הריצוף באופן מושלם לכל צורך, חלל או רצון של הלקוח- ניתן להגיע לתוצאה הנדרשת והרצויה. כמובן שנלקחות בחשבון גם המטרות, שמשתנות מחלל לחלל בבית. בין אם מטבח, סלון, קירות, חדרי שירותים וחדרי אמבטיה, לכל חלל הפתרון המותאם עבורו.

לצד עולם שלם של צבעים, אפשרויות גימור, מרקמים והטבעות בטון, האפשרויות הן כל כך נרחבות ומעניינות. ובמקביל גם משרתות את המטרה בצורה כל כך מדויקת, מהירה, פשוטה וקלה, שפשוט כבר אין צורך לחפש פתרון אחר.

חללים שונים בבית- שימוש שונה בבטון מוחלק לבית

כאשר אנו משתמשים בבטון מוחלק לבית על מנת לעצב את ביתינו ואת משטחינו, יש להקפיד על המטרות והשימושים הנכונים ועל רמת גימור נאותה עבור כל חלל וחלל. המגוון רחב והיד קלה מאד על מניפת הצבעים, ולכן חשוב להתמקד. החל מעיצובים נקיים ומודרניים ועד לעיצובים בטקסטורות כגון מראה של אריחי קרמיקה, חיקוי של רצפות עץ (פרקט), רצפות מוטבעות ומשובצות. עבור כל חלל- יעד אחר.

כמובן, שבכל בחירה אשר אותה תעשו, הקפידו להיוועץ ולהתייעץ עם איש מקצוע מיומן ומנוסה. בייחוד בכל הקשור לעולמות העיצוב והבנייה, זהו אינו עניין של מה בכך, וזה מה שיכול לעשות את ההבדל התהומי בין תוצאה לתוצאה מושלמת.

בטון מוחלק לבית
אז מה היה לנו בכתבה:

אל תפספסו את המחירים שלנו! 

מרכז הבטון הישראלי
מרכז הבטון הישראלי

בונים בית חדש או נכנסים בקרוב לדירה? מתכננים שיפוץ שיהפוך את הנכס שלכם להגשמה של כל החלומות שלכם? אנו שמחים להציג בפניכם את אחד הפתרונות שיגשים את החלום שלכם. קוראים לזה ביצוע החלקת בטון. במרכז הבטון הישראלי תוכלו להנות מתהליך מקצועי, יעיל, מהירמדויק ולא פחות חשוב מרהיב ביופיו. אנו מבצעים מגוון של שיטות יישום לחומר הבטון ביניהן בטון מוטבע, מקירוטופינג, בטון מוחלק צרוב ועוד. שיטת היישום מתאימה הן לחלקים הפנימיים והן לחלקים החיצוניים של הבית.

המדריך לבטון מוחלק
המדריך לבטון מוחלק

בטון מוחלק הוא אחד מפתרונות הריצוף הנחשבים ביותר בפרויקטים של בניית בתים ושיפוץ דירות, על אף שרבים אינם מכירים אותו או שלא ראו אותו מימיהם

בטון מוחלק לגינה בחריש

משפצים את הבית? רוצים לסדר את הגינה? בטון מוחלק יכול להיות אחד הדברים הטובים ביותר שתעשו לגינה או לבית שלכם. בעולם הבניה המודרני, השימוש בבטון

בטון מוחלק לגינה בעומר

משפצים את הבית? רוצים לסדר את הגינה? בטון מוחלק יכול להיות אחד הדברים הטובים ביותר שתעשו לגינה או לבית שלכם. בעולם הבניה המודרני, השימוש בבטון

התקשרו עכשיו!

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!