רצפת בטון מוחלק

רצפת בטון מוחלק נחשבת היום לשיטה המעניקה לרצפה מראה מרהיב, ייחודי ויוצא דופן. ניתן ליישם רצפת בטון כמעט בכל חלל בבית או במשרד החל מחללים פנימיים, דרך חיצונים ואפילו בתור שבילי גישה לביתכם. רצפת הבטון מעניקה מגע חלק, רך ונעים .

מהי רצפת בטון מוחלק?

בעבר הלא מאוד רחוב, בטון מוחלק היה משמש אותנו בעיקר לחניונים, מפעלים, מוסכים ומקומות מסחריים נוספים. רק בעשרים השנים האחרונות, אדריכלים ומעצבי פנים החליטו לשלב אותו גם בסקטור הפרטי, בבתים, וילות, גלריות, משרדים מעוצבים ועוד.

למעשה, רצפת בטון מוחלק מאופיינת בשכבת בטון אחת בלבד המתפרסת על פני שטח רחב. מה שמאפיין את הריצוף הכל כך מיוחד הזה הוא חלוקה עדינה ללא מחיצות. סוג של מרבד אפור וחלק.

מהם היתרונות של רצפת בטון מוחלק?

  1. אסתטיקה ומראה מעוצב – כמובן שכדי לשלב בביתכם רצפת בטון אתם חייבים להיות מחוברים לסגנון הזה וגם לגוונים של הצבע האפור. המראה שיתקבל לאחר כל שלבי היישום הוא יוקרתי ומאוד שונה ממה שאנחנו רגילים לראות בהשוואה לרצפת קרמיקה, שיש או פרקט. בנוסף, אין כאן צורך ברובה ולכן אנחנו מקבלים משטח חלק, יפה ואחיד.
  2. חלוקה – יתרון נוסף הוא שאנו יכולים לבחור איך לחלק את רצפת הבטון וזאת בשונה לריצוף קרמיקה למשל. ניתן ליצור חלוקה לא שווה של המרצפות, להוסיף צורות גיאומטריות מכל מיני סוגים ובקיצור בדיוק כאן נכנס הדמיון לפעולה.
  3. קל לתחזוקה ולניקיון – בשונה ממשטחים רבים אחרים, את משטח הבטון אין צורך לתחזק.
  4. עמידות – כפי שאתם כבר יודעים בטון נחשב לחומר חזק מאוד. לא סתם הוא משמש אותנו בעולם הבניה בשלל היבטים. לכן, כאשר אתם בוחרים בריצוף בטון אתם נהנים מרמת עמידות גבוהה וחוזק. מדובר בהשקעה לטווח הארוך כמובן, כך שאין מה לדאוג.

כמובן, כמו כל מוצר שאנו בוחרים, גם ברצפת בטון מוחלק יש כמה חסרונות. החיסרון הראשון בא לידי ביטוי במחיר. מדובר במוצר יחסית יקר, גם משום שהבטון עולה לא מעט וגם משום שהעבודה עצמה עולה לא מעט. חיסרון נוסף הוא בהיבט הפרקטי. כלומר, אם אתם צריכים להרים מרצפות אשר קיימות, אין אפשרות לעשות זאת, אלא לשבור את המרצפות הקיימות. זו הסיבה שמומלץ שלא ליישם בטון מוחלק בחללים רטובים כי שם יש מורכבות עם מערכת האינסטלציה. 

אילו עיצובים ניתן לשלב ברצפת בטון מוחלק?

ובכן יש כל מיני עיצובים ודוגמאות שאפשר לבחור כמו למשל עיצוב מיקרוטופינג. מדובר בחיפוי בטון המשלב חומרים פולימריים מיוחדים. את החומר מיישמים בשכבה מאוד דקה וזה יוצר מראה עדין ונקי. יש יתרון לעיצוב זה משום שניתן ליישם אותו גם על מרצפות קיימות מבלי לפרק אותן. בנוסף, שיטה זו עמידה למים, לכלוך וחומצות. עיצוב נוסף נקרא בטון מוטבע.

בטון זה נקרא גם בומנייט. מדובר בעצם בסוג של תבנית באמצעותה אנו יכולים לבחור כמעט איזו צורה שאנחנו רוצים, לבצע חלוקות מיוחדות, מרקמים, ציורים או לשלב גוון מיוחד שאין בבטון הרגיל. שיטה נוספת נקראית בטון מוחלק צרוב. למעשה, בשיטה זו נהוג קודם כל ליישם את הבטון המוחלק ואחר כך להעבירו תהליך צריבה שמעניק לריצוף גוונים ייחודיים.

מעוניינים לעצב את ביתכם ולשלב רצפת בטון מוחלק? חברת מרכז הבטון מתמחה בביצוע החלקות בטון בשיטת המתקדמות והייחודיות ביותר. אנו עובדים עם קבלני הבטון המובילים בישראל ומתחייבים לתוצאה מרשימה, איכותית וברמת גימור סופר גבוהה. דרכנו תוכלו לחסוך זמן יקר בחיפוש אחר בעלי מקצוע ולחסוך עשרות אחוזים בעלות העבודה. צרו איתנו קשר ונשמח לענות לכם על כל השאלות.

Subscribe To Our Newsletter

Get updates and learn from the best

אפשרויות לשיקום נזקי מים

נזקי מים יכולים להיות הרי אסון. בפרט כאשר מדובר על נזקים מצטברים, כפי שקורה בפועל. השילוב של יסודות רעועים לצד הזנחה מתמשכת מייצרים תשתית מושלמת

בלוג

בטון מוחלק

בטון מוחלק הפך לפופולארי בבתים רבים בשנים האחרונות. מדובר על רצפה המשווה לדירות רבות מראה מודרני וייחודי מה שהפך את השימוש בבטון למילה האחרונה בעולם

אפשרויות לשיקום נזקי מים

נזקי מים יכולים להיות הרי אסון. בפרט כאשר מדובר על נזקים מצטברים, כפי שקורה בפועל. השילוב של יסודות רעועים לצד הזנחה מתמשכת מייצרים תשתית מושלמת

בלוג

בטון מוחלק

בטון מוחלק הפך לפופולארי בבתים רבים בשנים האחרונות. מדובר על רצפה המשווה לדירות רבות מראה מודרני וייחודי מה שהפך את השימוש בבטון למילה האחרונה בעולם

הנסון בטון

הנסון בטון נחשבת היום לאחת החברות המובילות בישראל באספקת חומרי גלם וכלי עבודה לתעשיית הבנייה והתשתיות במדינת ישראלים. החברה פועלת בארבעה מישורים עיקריים ביניהם בטון

מוצרי בטון

אדניות

בימים טרופים אלה, ימים בהם כולנו נמצאים הרבה יותר בתוך הבית ומעט מאוד בחוץ, כולנו רוצים להרגיש שהבית שלנו הוא המקום הכי נעים, כייפי, שלו