שק בטון

אל תפספסו את המחירים שלנו! 

הבטון מורכב ממספר חומרים: צמנט, חול, חצץ ומים. באמצעות הבטון אפשר לבצע שלל עבודות, מבניה ועד לרהיטים ופריטים מעוצבים. עבור כל צורך נצטרך שילוב שונה של החומרים. היום אנחנו יכולים לראות שימוש בבטון מוחלק, בטון שקוף ובטון לבניה. כל אחד שונה וההרכב שלו ייחודי. אנחנו צריכים לדעת מה הצורך שלנו ובהתאם לבקש את הבטון המתאים.

שק בטון מאפשר לנו לפתור בעיות וצרכים בשטח. במקום להזמין בטון לעבודות קטנות ושאינן קשורות בבסיס המבנה, אנחנו יכולים ליצור אותו במקום עצמו. נשתמש בפתרון פשוט זה ביצירת שבילים, רחבות קטנות, אלמנטים עיצוביים ועוד. בכל מקרה שאנחנו לא רוצים להזמין משאית בטון, נוכל ליצור אותו במקום, אך גם לפעולה זו נדרשת מומחיות.

עשוי לעניין אתכם: צמנט בורד עמיד למים.

שק בטון

דיוק ביצירת הבטון

המטרה שלנו היא לעבוד עם הבטון וליצור מבנה יציב ועוצמתי שיחזיק מעמד לאורך שנים. אחד המרכיבים שישפיעו על עבודה זו הוא הבטון שניצור. בנוסף, עלינו להכין את השטח כך שיהיה חלק ומוכן לקלוט את החומר. בסיום העבודה יהיה עלינו לשים חומר מגן, סילר כדי לשמור שהשנים לא ישפיעו עליו.

היום אנחנו יכולים לקנות שק בטון מוכן לעבודה, בלי להחליט בעצמנו על היחסים בין כל אחד מהחומרים. שיטה זו יכולה לחסוך כסף רב וזמן עבודה. שיטה זו מבטיחה מינון נכון ובטון חזק ויציב שאנחנו יכולים להשתמש בו לכל צורך. אנחנו לא צריכים למדוד את היחסים כיוון שהשק מגיע מוכן כפי שהוא וקל לערבב אותו באופן ידני.

ראו גם: סילר לבטון מוחלק.

כמה שקי בטון נצטרך

אחת המשימות שיעמדו לפנינו לפני שנתחיל את העבודה היא להעריך את מספר שקי הבטון שנצטרך. חישוב לא נכון עשוי להוביל להפסקת העבודה באמצע, מה שיוביל לפגיעה משמעותית בעבודה ובאיכות שלה. מן הצד השני, הפרזה בכמות הבטון תעלה לנו יותר כסף מהנחוץ ולאחר שנערבב את החומר לא נוכל לעשות איתו דבר וזה יהיה כסף שילך לפח.

עלינו לפנות לגורם שממנו מתבצעת רכישת השק ולבדוק מולו באיזה סוג בטון מדובר ולאיזו עבודה הוא יספיק. יש להעריך מראש את העבודה, למדוד את שטח הביטון ולכך להוסיף כ-20%. בהתאם יש להביא את הכמות הנדרשת. ברור כי כל שק בטון מעורבב עם מים ולכן הכמות שאנו רואים בתוך השק אינה הכמות שתתקבל בפועל. חישוב מקצועי יתבצע בעזרת אנשים המתמחים בתחום ואנו יכולים להעלות כל שאלה במהלך הדרך.

ראו גם: אדניות בטון גדולות.

אופן העבודה עם שק בטון

במידה מסוימת אפשר להגיד כי אין הבדל בין עבודה עם בטון מוכן ועבודה עם בטון שאנו יוצרים בשטח, למעט ההכנה עצמה שנדרשת במקום. העבודה תתבצע בשלבים הבאים:

שלב ראשון – ניקיון השטח

אין לשים בטון על שטח שאינו מוכן ליציקה. עלינו לפנות חומרים שלא צריכים להיות במקום, סלעים שעלולים לבלוט וליישר את המשטח. במידה ואנחנו יוצרים רחבה גדולה נרצה שהשטח יהיה בעל זווית קלה כדי שהמים לא יישארו על הבטון.

שלב שני – טפסנות

יש לבצע עבודת טפסנות ועיגון. במקרים כמו בניית בית, יש לבצע את העבודה בהתאם תכנון ההנדסי שנעשה על ידי בעל מקצוע. במקרה וכל שאנחנו רוצים לעשות הוא רחבה קטנה או שביל, נוכל לבצע את העבודה ללא ייעוץ הנדסי, אך תמיד במקצועיות.

שלב שלישי – הכנת החומר ויציקה

במידה ויש לנו שק בטון כל שנצטרך לעשות הוא להוסיף את כמות המים שנדרשת בהוראות, לערבב על פיהן ולבסוף ליצור את החומר למקום. אנו יכולים לבצע עבודת מסוג זה או לפנות אל המרכז לבטון לליווי, ייעוץ וביצוע העבודה.

עשוי לעניין אתכם: בטון מוחלק לגינה, יציקת בטון בחצר.

שק בטון
אז מה היה לנו בכתבה:

אל תפספסו את המחירים שלנו! 

מרכז הבטון הישראלי
מרכז הבטון הישראלי

בונים בית חדש או נכנסים בקרוב לדירה? מתכננים שיפוץ שיהפוך את הנכס שלכם להגשמה של כל החלומות שלכם? אנו שמחים להציג בפניכם את אחד הפתרונות שיגשים את החלום שלכם. קוראים לזה ביצוע החלקת בטון. במרכז הבטון הישראלי תוכלו להנות מתהליך מקצועי, יעיל, מהירמדויק ולא פחות חשוב מרהיב ביופיו. אנו מבצעים מגוון של שיטות יישום לחומר הבטון ביניהן בטון מוטבע, מקירוטופינג, בטון מוחלק צרוב ועוד. שיטת היישום מתאימה הן לחלקים הפנימיים והן לחלקים החיצוניים של הבית.

התקשרו עכשיו!

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!